top of page
SONCAP BENGESİ NEDİR.
Nijerya İhracat uygunluk belgesi olarak adlandırılan SON (Nijerya Standartlar Organizasyonu) belgesi nasıl alınır.
Ezhar kurumsal firmamız nijerya SONCAP belgesi yükleme gözetimi konteynır tır hava yolu veya gemi gözetimleri gerçekleştirerek belgenin yanınlanmasını saplar.
 
SONCAP BELGESİ NASIL ALINIR
 
Normalde bu tür belgelendirme işlemleri Her zaman zor dökümantasyon içerir. Ancak SONCAP belgesini almak için Ezhar kurumsal çözüm ortağınız sizlere tadarikçi desteği sunmaktadır.Çok kısa bir sürede işlemlerin yürütülmesi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
 
SONCAP BELGESİ VEREN KURULUŞLAR NELERDİR.
 
Ezhar kurumsal firması SONCAP belgesi veren kuruluşlar olarak sizlere dopru zamanında kalite standartlarına uygun olarak gerçekleşecek işlemleri sağlamanızı yürütür.Nijerya Türkiye ile yaptığı ticari ilişlilerde istediği Gümrük belgesi bir nevi pazara giriş belgesi olarak adlandırılır. Gümrük beyanı yanınlandığında yapılacak olan SONCAP belgesi çalışmaları Ezhar kurumsal şirketimiz sizlere profesyonel destek vermektedir.
 
Türkiyeden İthal ürünleri EZHAR KURUMSAL , Nijerya'nın SONCAP gereklilikleri uyarınca uygunluk değerlendirmesi ... Standartlar Kurumu tarafından SONCAP Belgesi'nin ithalatçıya verilebilmesi için gerekli çalışmalarını yapar. İhracatçı eksik veya uygun olmayan herhangi bir test raporu yada konşimentosu var ise Ezhar kurumsal firmamız tarafından temin edilebilmektedir.
bottom of page